رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان

همایش بزرگ پیاده‌روی عاشورائیان جمعه در همدان برگزار می‌شود

همایش بزرگ پیادروی عاشوراییان ۷ صبح روز جمعه به مناسبت هفته نیروی انتظامی در همدان برگزار می‌شود.

همایش بزرگ پیاده‌روی عاشورائیان جمعه در همدان برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان به نقل از خبرگزاری تس، هر ساله به مناسبت هفته نیروی انتظامی همایش بزرگ پیاده‌روی عاشوراییان با مشارکت و همکاری نیروی انتظامی و هیئت ورزش‌های همگانی و چند دستگاه دیگر برگزار می‌شود و امسال نیز انتظار می‌رود با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، با حضور جمع کثیری از شهروندان همدانی این همایش باشکوه‌تر از سال گذشته برگزار شود.

صدها جایزه نقدی و غیر نقدی

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در همدان با بیان این که این همایش روز جمعه، دوازدهم مهرماه به مناسبت روز و هفته نیروی انتظامی برگزار می‌شود، اظهار داشت: این همایش از تقاطع میدان پژوهش تا تپه عباس آباد برگزار می‌شود.

حسین بشری افزود: همایش بزرگ عاشورائیان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان، هیئت ورزش‌های همگانی، نیروی انتظامی استان و سایر دستگا‌های ذیربط برگزار و از شبکه سوم و شبکه استانی همدان به صورت زنده پخش می‌شود.

وی با بیان این که برای شرکت کنندگان در این همایش جوایزی در نظر گرفته شده است گفت: به نفر اول یکصد میلیون ریال و به ده نفر، 10 میلیون ریال کمک هزینه سفر به عتبات عالیات تعلق می‌گیرد.

بشری تصریح کرد: ده‌ها دستگاه‌ها دوچرخه و صدها جایزه نقدی و غیرنقدی دیگر برای شرکت‌کنندگان در این همایش بزرگ در نظر گرفته شده است.

وی با دعوت از عموم مردم همدان برای شرکت در همایش پیاده‌روی عاشوراییان تصریح کرد: این همایش هر سال با مشارکت مردم همدان باشکوه‌تر از سال گذشته برگزار می‌شود.

150 هزار تعرفه ثبت نام توزیع شد

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در همدان، با بیان این که در برگزاری همایش‌های پیاده‌روی از استان‌های پیش‌رو در کشور هستیم اظهار داشت: هدف از برگزاری همایش‌های پیاده‌روی تشویق و ترغیب مردم برای مشارکت در فعالیت‌های ورزشی و توسعه ورزش همگانی است.

هادی سبزواری افزود: در همین جهت همایش بزرگ پیاده‌روی عاشوراییان 7 صبح جمعه از تقاطع پژوهش تا دهکده توریستی تپه عباس آباد برگزار می‌شود.

وی با بیان این که این همایش به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی برگزار می‌شود گفت: ثبت نام از شرکت‌کنندگان  از یک هفته قبل با مشارکت نیروی انتظامی و هیئت ورزش‌های همگانی آغاز شده است.

سبزواری با اشاره به این که 150 هزار تعرفه ثبت نام برای شرکت در این همایش چاپ شده است و در 50 مکان مختلف در سطح شهر عرضه می‌شود عنوان کرد: تعرفه‌های ثبت نام در میادین اصلی شهر، محل دفتر هیئت ورزش‌های همگانی در استادیوم شهدای قدس و سایر اماکن ورزشی سطح شهر توزیع می‌شود.

وی با اشاره به این که شرکت‌کنندگان در این همایش برگه تعرفه ثبت نام را تا انتهای برزگزاری همایش در اختیار داشته باشند تصریح کرد: صدها جایزه نقدی و غیرنقدی برای شرکت‌کنندگان در این همایش پیاده در نظر گرفته شده است.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان با بیان این که این همایش از شبکه استانی همدان و برنامه صبح و نشاط از شبکه سوم سیما به صورت مستقیم پخش می‌شود تاکید کرد: پخش مستقیم این همایش از شبکه سراسری فرصت مناسبی است تا ظرفیت‌های تفریحی و ورزشی همدان معرفی شود.

سبزواری عنوان کرد: برای برگزاری هرچه بهتر این همایش نیروی انتظامی، استانداری همدان، اداره کل ورزش و جوانان استان، هلال احمر، آتش‌نشانی، صدا و سیما و شرکت سیاحتی علیصدر با هیئت ورزش‌های همگانی همکاری می‌کنند.


خروج