1399/03/17

ملتی می‌تواند موفق باشد که ارزش‌های دینی و اجتماعی خود را حفظ کند

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ملتی می‌تواند موفق باشد و در ادامه مسیر خود به درستی حرکت کند که ارزش‌های دینی و اجتماعی خود را حفظ کند.

ملتی می‌تواند موفق باشد که ارزش‌های دینی و اجتماعی خود را حفظ کند

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان به نقل از تسنیم  آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی در جمع مردم همدان آزادی امروز ملت و پیشرفت‌های علمی و دینی جامعه را  از ثمرات حرکت امام خمینی(ره) و پیروزی انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت:  امام(ره) با توکل بر خدا، هراسی از زندان و تبعید نداشت و این توکل و ایمان  ایشان به خدا بود که زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی با دستان بسته شد.

وی با تاکید براینکه ملتی می‌تواند موفق باشد و در ادامه مسیر خود به درستی حرکت کند که ارزش‌های دینی و اجتماعی خود را حفظ کند، افزود: امام خمینی(ره) از ظرفیت جوانان انقلابی استفاده می‌کردند.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: در سیره امام(ره) اتکا و باور بر ظرفیت‌های داخلی مشهود بود و این درسی بود که به ما آموخت که چگونه می‌توان در برابر هجمه‌های خارجی ایستاد.

آیت الله طه‌محمدی تصریح کرد: در شرایط فعلی و پس از بیانیه گام دوم انقلاب و تاکیدات رهبر معظم انقلاب نیز لازم است تا دولتمردان، امام راحل را الگوی خود قرار دهند و به جوانان برای حضور در عرصه‌های مختلف اعتماد کنند.

وی با تشریح لزوم تبیین شخصیت امام خمینی(ره) در جامعه، خصوصا در بین نسل جوان، بیان کرد: امروز نیاز داریم تا شخصیت برجسته امام بازشناسی و اهداف والای ایشان برای نسل کنونی و آینده کشور بازگو و تبیین شود.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری وجود رهبر معظم انقلاب را یک نعمت بزرگ عنوان کرد و گفت: پس از رحلت حضرت امام، رهبر معظم انقلاب با قدرت و با بصیرت سکان کشتی انقلاب اسلامی را به دست گرفته‌اند و توانسته‌اند در تمامی این سال‌ها نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کنند.


خروج