1399/05/29

پیکر شهید «علی‌محمد قنبری» پس از ۳۴ سال شناسایی شد

نماینده کمیته جستجوی مفقودین استان همدان ازشناسایی پیکر یکی دیکر از شهدای مفقودالجسد استان خبرداد و گفت: پیکر شهیدعلی محمدقنبری پس از ۳۴سال شناسایی شد.

پیکر شهید «علی‌محمد قنبری» پس از ۳۴ سال شناسایی شد

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان  به نقل از تسنیم، بهرام دوست‌پرست صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به شناسایی پیکر پاسدار وظیفه  مفقودالجسد «شهید علی محمد قنبری» اظهار داشت: پیکر مطهر این شهید چندی پیش در جریان تفحص پیکرهای مطهر شهدا توسط کمیته جست و جوی مفقودین به وطن بازگشت و  شناسایی شد.

وی افزود: وی از شهدای مفقودالجسد  لشکر32 انصارالحسین(ع) است که در 21 شهریور 1365  به عنوان پاسدار وظیفه  در عملیات 20 شهریور جزیره مجنون  شرکت کرده و درجه رفیع شهادت نایل آمد.

نماینده کمیته جست وجوی مفقودین با اشاره به اینکه  تنها مادر این شهید معزز در قید حیات است،گفت: خبر بازگشت و شناسایی پیکر مطهر این شهید صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان به خانواده وی اطلاع داده شد.

دوست‌پرست درباره جزئیات مراسم‌های  این شهید بیان کرد: از آنجا که خانواده این شهید ساکن نهاوند هستند تصمیم نهایی برای برگزاری مراسم‌های مربوطه  از طریق ستاد تجلیل ازشهدای شهرستان نهاوند اعلام می‌شود.


خروج