فرمانده انتظامی استان همدان

همدان در عرصه اجرای امر به معروف و نهی از منکر مقتدرانه گام برمی‌داریم

فرمانده انتظامی استان همدان گفت: امروز نیز همانند دوران دفاع مقدس از جنگ‌های‌ مختلف روانی، اقتصادی و فرهنگی عبور می‌کنیم و در عرصه‌های مهمی مانند امر به معروف و نهی از‌ منکر مقتدرانه گام برمی‌داریم.

همدان در عرصه اجرای امر به معروف و نهی از منکر مقتدرانه گام برمی‌داریم

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان به نقل از تسنیم، سردار بخشعلی کامرانی صالح در یادواره شهدای یگان ویژه استان همدان، اظهار داشت: جایگاه شهدا قابل بیان و تفسیر نیست حتی امام علی(ع) با آن همه مجاهداتی که در صحنه‌های متعدد داشتند، هیچ گاه خود را رستگار ندانستند اما زمانی که به فیض شهادت نایل آمدند گفتند رستگار شدم که این نشانگر عظمت شهادت است.

وی با اشاره به اینکه مقام شهادت بالاترین منزلت و مقام است افزود: شهدا در زمان جنگ در سخت‌ترین شرایط مقاومت می‌کردند چرا که دنیا را محل آزمون می‌دانستند به همین دلیل شهدا و خانواده‌های آنها از این آزمون سربلند بیرون آمدند.

فرمانده ناجای همدان با بیان اینکه در زمان جنگ، عاشورایی دیگر تکرار شد، ابراز کرد: در این عرصه نیز خانواده‌های شهدا به آزمون روز عاشورا پاسخ مثبت دادند و در امتداد راه سید الشهدا(ع) قرار گرفتند.

و ی تصریح کرد: هرکس به همان اندازه که امروز از امام حسین(ع) حمایت می‌کند، سربلند روز عاشوراست و هرکس غلفت کند انگار در همان روز غفلت کرده است.

کامرانی صالح با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: امروز نیز همانند دوران دفاع مقدس از جنگ‌های‌ مختلف روانی، اقتصادی و فرهنگی عبور می‌کنیم و در عرصه‌های مهمی مانند امر به معروف و نهی از‌ منکر مقتدرانه گام برمی‌داریم.

وی با تاکید بر لزوم اجرای بیانیه گام دوم انقلاب مطرح کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه برای آینده جامعه ما ترسیم کرده‌اند پس باید این مسیر را ادامه دهیم و در عرصه مقابله با جنگ‌ نرم نیز نباید کوتاه بیاییم.


خروج