شهید احمد خانی

مبادا در شهادت من گریه کنید که منافقین شاد مى‌شوند

شهید احمد خانی در وصیت‌نامه خود آورده است: مبادا در شهادت من گریه بکنید که منافقین شاد مى‌شوند، هرگز ناراحت نشوید.

مبادا در شهادت من گریه کنید که منافقین شاد مى‌شوند

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان به نقل از فارس، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید احمد خانی

شهید احمد خانی فرزند محمد در سال 1343 در همدان چشم به جهان گشود و در تاریخ یکم اسفندماه سال 1365 به فیض شهادت نائل آمد.

آنچه می‌خوانیم بخشی از وصیت‌نامه شهید احمد خانی است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خدایا خدایا تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار

«ان الله اشترى من المومنین انفسهم و اموالهم بان لهم»

«الجنة یقاتلون فى سبیل الله فیقتلون و یقتلون وعد علیه حقا فى التوریة و الانجیل و القرآن و من اوفى عبده من الله فاستبشرو ابیعکم الذى با یعنم به ذالک هو الفوز العظیم». سوره توبه آیه 111

خداوند جان و مال مومنین را خریدارى کرد و برای آنها بهشت خداوند است.با بهاى بهشت جان و مال مومنان را خریدارى مى‌کند زیرا در راه خدا جهاد مى‌کنند و دشمنان را مى‌کشند که این وعده در تورات و انجیل و قرآن قطعى است.

چه کسى نسبت به پیمان خود از خدا باوفاتر است، پس بشارت به این معامله‌ای که انجام دادید و همانا آن پیروزى بزرگى است.

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان.

اى پدر و مادر عزیز؛ ای دوستان من، با ایمانى که به خدا و روز قیامت داشتم وظیفه شرعى خود دانستم که پا به عرصه جهاد بگذارم و شاید در راه خدا کشته شوم که مرا شهید بنامید. خدایا ناامید نیستم و در خود نمى‌بینم ولى آگاهم که توبه‌پذیر هستى.

برادران و دوستان؛ همراهانم؛ شهادت یک انتخاب است انتخابى آگاهانه و مشتاقانه و حرکت عاشق است به سوى معشوق که نصیب هرکس نمى‌شود، بارالها پدر و مادر من را سرشار از صبر و مقاومت کن و گام‌هایمان را استوارى بخش و بر کافران پیروزمان کن.

امیدوارم که اهالى مریانج و دوستان و آشنایان خوشحال باشید حق خویش را بر من حلال کنید.

پدر عزیز و مادر مهربانم و برادران من گواهى مى‌دهم که هدف ما در این جنگ صداى کلمه لا اله الا الله و حق است و ما تا نابودى تمام ستمگران از پای نخواهیم نشست.

اى پدر عزیز و یاوران روح الله وظیفه شما در مقابل این خون‌هاى پاک بندگى خداوند به اسلام و حفظ انقلاب و اسلام است، امام امت که نایب امام زمان(عج) است را اطاعت کنید و خود را لایق این رهبرى سازید.

مادر و پدر عزیز و برادران و اقوام، مبادا در شهادت من گریه بکنید که منافقین شاد مى‌شوند، هرگز ناراحت نشوید از مردم بخواهید که مرا حلال کنند.

از امت شهیدپرور ایران تمنا مى‌‌کنم پیرو خط امام باشند و تا خون در بدن دارند از اسلام دفاع کنند و به منافقین اجازه مجال و پایدار ندهید، خدا نگهدار به امید زیارت کربلا و آزادى قدس.

برای رزمندگان و بسیجیان دعا کنید.


خروج