1399/06/13
نماینده ولی فقیه در استان همدان:

قدرت اصلی جمهوری اسلامی تعهد، تخصص، همت و جهادی عمل کردن جوانان است

نماینده ولی فقیه در استان همدان با تاکید بر اینکه قدرت ما صرفا نظامی و اقتصادی نیست، گفت: قدرت اصلی ما تعهد، تخصص، همت و جهادی عمل کردن شما جوانان است که باید آن را دستاورد اصلی جمهوری اسلامی بنامیم.

قدرت اصلی جمهوری اسلامی تعهد، تخصص، همت و جهادی عمل کردن جوانان است

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان به نقل از تسنیم ، آیت الله حبیب الله شعبانی ظهر امروز در دیدار با فرماندهان پدافند همدان، با تقدیر از مجاهدت‌ها و خدمات نیروهای نظامی کشور، اظهار داشت: دوست و دشمن امروز بر امنیت هوایی و زمینی کشور اذعان دارند و این همان حرکت بر اساس "آیه وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ"

وی افزود: با وجود آنکه جمهوری اسلامی از منظر استراتژیک در یکی از پر خطرترین مناطق حضور دارد، اما به برکت جوانان این مرز و بوم، از سطح امنیت بالایی برخوردار هستیم و این مرهون زحمات بالای شما است.

امام جمعه همدان با بیان اینکه در دوره پهلوی، مستشارهای آمریکایی اداره کشور را برعهده داشتند، گفت: دشمن به دنبال تطهیر کردن دوره پهلوی است اما با مقایسه تاریخ معاصر و مشاهده تحولات ایجاد شده، شرایط کشور از نظر امنیت و عزت یک واقعیت روشن را نشان می‌دهد.

وی تصریح کرد: اتهام آمریکا در خصوص دخالت جمهوری اسلامی در امور داخلی این کشور، به این معنی است نظام جمهوری اسلامی به جایی رسیده است کشوری که خود را ابر قدرت دنیا می‌داند ایران را به دخالت در امور داخلی خود متهم می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با تاکید بر اینکه قدرت ما صرفا نظامی و اقتصادی نیست، عنوان کرد: قدرت اصلی ما تعهد، تخصص، همت و جهادی عمل کردن شما جوانان است که باید آن را دستاورد اصلی جمهوری اسلامی بنامیم.

وی با بیان اینکه اگر مسئولان کشور همانند نیروهای مسلح به صورت جهادی و با دغدغه فعالیت می‌کردند، وضعیت اقتصادی بهتری داشتیم،گفت: با وجود آنکه بودجه نیروهای مسلح قابل مقایسه نیست و در تسلیحات نظامی نیز تحریم هستیم، اما شاهد این همه رشد از طرف نیروهای مسلح در این مدت بوده‌ایم.

شعبانی با تاکید بر اینکه تفاوتی بین نیروهای مسلح ما وجود ندارد، مطرح کرد: اختلاف رنگ لباس و اسم‌ها در این جا مطرح نیست و همه ما در یک مسیر حضور داریم و همانند یک خانواده برای پیشبرد اهداف، وظایف تقسیم شده است.


خروج