1399/06/16

استاندار همدان: رعایت پروتکل‌ها در عزارداری ماه محرم بالاتر از میانگین کشوری بوده است

استاندار همدان گفت: بر اساس آمار، رعایت پروتکل‌ها در عزارداری ماه محرم بالاتر از میانگین کشوری بوده است.

استاندار همدان: رعایت پروتکل‌ها در عزارداری ماه محرم بالاتر از میانگین کشوری بوده است

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان به نقل از تسنیم ، سید سعید شاهرخی  در جلسه ستاد مدیریت کرونا در همدان، اظهار داشت:  با توجه به سیر کاهشی شیوع کرونا در استان، ضرورت دارد که مردم نکات بهداشتی را به‌طور جدی رعایت کنند.

وی با اشاره به همکاری بسیار خوب مردم همدان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تصریح کرد: از نماینده ولی فقیه در استان، اداره کل تبلیغات اسلامی و هیات‌های مذهبی در همکاری با ستاد استانی کرونا در برگزاری مراسم‌ها ماه محرم تقدیر و تشکر داریم.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه درصد بسیار بالایی از عزاردارن حسینی در همدان در مراسم ماه محرم از ماسک استفاده کرده‌اند، گفت: 76درصد  از هیئت‌های مذهبی استان نیز  در برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم، فاصله‌گذاری فیزیکی را رعایت کردند.

شاهرخی در بخش دیگری از سخنانش از بازگشایی مدارس به صورت حضوری و نیمه حضوری خبر داد و افزود: کلیه نهاد‌های اجرایی و دستگاه‌های دولتی با آموزش و پرورش نهایت همکاری را داشته باشند.

وی با بیان اینکه از اولیای دانش آموزان تقاضا می‌شود نهایت همکاری را با آموزش و پرورش را داشته باشند، عنوان کرد: باید به خانواده‌ها اطمینان داده شود که حفظ سلامت دانش آموزان در اولویت است.

استاندار همدان به نقش مهم رسانه‌ها در امر فرهنگ‌سازی اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها در راستای حفظ سلامت دانش آموزان، نگرانی برخی از خانواده‌ها را رفع کنند.


خروج