نماینده مردم نهاوند در مجلس:

مسئولان در برخورد با دست‌اندازان به بیت‌المال مسامحه نکنند

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مسئولان نباید در برخورد با دست‌اندازان بیت‌المال مسامحه کنند، گفت: شهیدان رجایی و باهنر دو الگوی خدمتگزاری برای مسئولان هستند.

مسئولان در برخورد با دست‌اندازان به بیت‌المال مسامحه نکنند

به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان، حسن بهرام نیا ظهر شنبه در نخستین روز از هفته دولت و در آیین افتتاحیه پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرستان نهاوند با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: شهیدان رجایی و باهنر دو الگوی بی‌بدیل خدمتگزاری همه‌جانبه برای مسئولین هستند.

وی اظهار داشت: امروز همه ما وظیفه‌داریم با بهره‌گیری از سیره این عزیزان و رهنمودهای مقام معظم رهبری هر آنچه در توان داریم به کار بگیریم تا مشکلات موجود در حوزه اقتصاد که توسط دشمنان ایران اسلامی بر مردم تحمیل‌شده رفع شود.

نماینده مردم نهاوند در مجلس با اشاره به سخن امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه این دولت، دولت محرومین و مستضعفان است، گفت: خوشبختانه در مقیاس ملی و جهانی نظام مقدس جمهوری اسلامی نسبتاً به این مهم عمل کرده و در خصوص توجه به قشر آسیب‌پذیر و مستضعف خوب عمل کرده است.

بهرام نیا با اشاره به مراجعه اهالی یکی از روستاهای شهرستان نهاوند به دفتر ارتباطات مردمی وی، گفت: این فرد روستایی اعلام کرد که قصد ساخت ۷۰ متر خانه برای خانواده خود در روستا را آن هم به‌منظور جلوگیری از مهاجرت دارد که متأسفانه جهاد کشاورزی مانع کارشده است.

وی بابیان اینکه این مسئله برای ما دردآور است و به مسئولین ارشد کشور همچون وزیر جهاد کشاورزی، استاندار همدان، سازمان بازرسی کل کشور و استان، دستگاه‌های نظارتی و امنیتی اطلاع دادم چرا مسئولین به برخی آقایان خاص که پول کثیف ناشی از رشوه و رشوه‌خواری به شهرستان آورده‌اند و در حال قطع اشجار هستند و تنفس شهر را از بین می‌برند، اجازه ساخت‌وساز چند صد متری و آن‌چنانی می دهند و با آنها برخورد نمی‌کنند و خود را به خواب می‌زنند؟ عنوان کرد: این مهم از دو حالت خارج نیست یا همدست هستند و یا بیم دارند؛ اگر ترسو هستند باید پست خود را رها کنند و بروند و اگر این‌چنین نیست اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه بنده موضوع قطع اشجار و ساخت‌وساز  غیرمجاز  را به دادستان نهاوند اطلاع دادم و وی اعلام کرد کسی به ما اطلاع نداده است، گفت: از فرماندار شهرستان انتظار داریم به موضوع ورود کند چراکه در شهر بی‌عدالتی وجود دارد.

بهرام نیا ضمن تقدیر از برخورد دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی و تضییع کنندگان حقوق عامه مردم، گفت: میدانیم که اگر دستگاه قضایی اطلاع داشته باشد قطعاً ورود می‌کند اما متأسفانه مسئولین مربوطه گزارش نمی‌دهند.

وی با تأکید بر اینکه ما مدیون خون شهدا و مردم قدرشناس ایران اسلامی هستیم، با طرح این سئوال که آیا این دولت، دولت محرومین است؟ کجای این اقدامات نشان از دولت محرومین دارد؟ چرا افرادی که ادعای قانون و قانون‌مداری دارند و خود را اهل‌قلم می‌دانند اما وقتی نوبت خودشان می‌رسد پا پس می‌کشند، گفت: از مسئولین دستگاه‌های قضایی، امنیتی و اطلاعاتی تقاضای رسیدگی به این موضوع مهم را دارم تا با اشخاصی که پول‌های کثیف به‌دست‌آمده از رشوه و رشوه‌خواری را به شهرستان آورده‌اند و به حقوق عامه اهانت می‌کنند برخورد شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر لازم شود این موضوع را به‌صورت عمومی اعلام خواهم کرد چراکه حق مردم است تا بدانند.


خروج